Designeri » A » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Lebanon Cedar Abdul Samad Al Qurashi unisex

Lebanon Cedar Abdul Samad Al Qurashi unisex

Lebanon Cedar de Abdul Samad Al Qurashi este un parfum Lemnos Floral Mosc unisex. Parfumul prezinta cedru, mosc, iasomie, note fructate si vanilie.

cedru mosc iasomie note fructate vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lebanon Cedar by Abdul Samad Al Qurashi.

Lebanon Cedar Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Abdul Samad Al Qurashi Lebanon Cedar fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Abdul Samad Al Qurashi Lebanon Cedar, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lebanon Cedar dupa Abdul Samad Al Qurashi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lebanon Cedar de Abdul Samad Al Qurashi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Hermes Voyage d`Hermes Cathy Guetta Ibiza for Men Lancome Magnifique ID Parfums Exterieur Nuit Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Frederic Malle Dans Tes Bras Christian Dior Fahrenheit Absolute Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Kenzo Air CnR Create Aries for Men Corine de Farme Eros Hot Moschino Uomo?