Designeri » A » Aromatic Condimentat « Grupuri

Colden Abercrombie & Fitch de barbati

Colden Abercrombie & Fitch de barbati

Colden de Abercrombie & Fitch este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. Colden a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt bergamot si ghimbir; Nota de mijloc este piper; Notele de baza sunt mosc si ambra.

bergamot ghimbir

piper

mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Colden by Abercrombie & Fitch.

Colden Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Abercrombie & Fitch Colden fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Abercrombie & Fitch Colden, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Colden dupa Abercrombie & Fitch. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Colden de Abercrombie & Fitch reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Odori Zafferano 50 Cent Power by 50 Cent Gendarme 7 Sinful Scents Vanity The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes James Heeley Esprit du Tigre Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis DSH Perfumes Piment et Chocolat Rasasi Blue For Men NANADEBARY Green Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Zara Zara Man