Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

Cedro Acca Kappa de barbati

Cedro Acca Kappa de barbati

ierbos

Cedro de Acca Kappa este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Cedro a fost lansat in 1999. Notele de varf sunt lamaie, petit grain si bergamot; notele de mijloc sunt cardamom, cuisoare si salvie; Nota de baza este cedru.

lamaie petit grain bergamot

cardamom cuisoare salvie

cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cedro by Acca Kappa.

Cedro Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acca Kappa Cedro fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acca Kappa Cedro, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cedro dupa Acca Kappa. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cedro de Acca Kappa reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Lalique Encre Noire Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Perry Ellis Perry Ellis Jil Sander Jil Sander Pure for Men Saint Amour Si Pure Pour Homme Etat Libre d`Orange Tom of Finland Joop! Joop! Go Hot Contact Ralph Lauren Big Pony 1 Arno Sorel Black Line Cuba Paris Cuba Grey