Designeri » A » Floral « Grupuri

Glicine Acca Kappa de dama

Glicine Acca Kappa de dama

Glicine de Acca Kappa este un parfum Floral de dama. Glicine a fost lansat in 2004. Parfumul prezinta lemn de santal, citrice, vanilie, fructe exotice si wisteria.

lemn de santal citrice vanilie fructe exotice wisteria

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acca Kappa Glicine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acca Kappa Glicine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Glicine dupa Acca Kappa. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Glicine de Acca Kappa reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Mango Mango Delirium Eau D`Italie Magnolia Romana Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei La Perla J`Aime Les Fleurs Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Yardley Heritage Collection: Hyacinth Miller et Bertaux Shanti Shanti InStyle Sex in The City Kiss Gianni Campagna Gelsomino La Bouquetiere Iris Du Ciel