Designeri » A » Floral « Grupuri

Glicine Acca Kappa de dama

Glicine Acca Kappa de dama

Glicine de Acca Kappa este un parfum Floral de dama. Glicine a fost lansat in 2004. Parfumul prezinta lemn de santal, citrice, vanilie, fructe exotice si wisteria.

lemn de santal citrice vanilie fructe exotice wisteria

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acca Kappa Glicine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acca Kappa Glicine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Glicine dupa Acca Kappa. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Glicine de Acca Kappa reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Liz Claiborne Liz Claiborne Antonio Puig Barbie Pink Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Ben Sherman Live Forever Henri Bendel Rare Mimosa Basile Basile Style Femme