Designeri » A » Floral « Grupuri

Glicine Acca Kappa de dama

Glicine Acca Kappa de dama

Glicine de Acca Kappa este un parfum Floral de dama. Glicine a fost lansat in 2004. Parfumul prezinta lemn de santal, citrice, vanilie, fructe exotice si wisteria.

lemn de santal citrice vanilie fructe exotice wisteria

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acca Kappa Glicine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acca Kappa Glicine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Glicine dupa Acca Kappa. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Glicine de Acca Kappa reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Ghost Ghost Cherish Frederic Malle Lipstick Rose Bond No 9 Eau de Noho Etro Benetroessere Relent Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Korloff Paris Kn°I Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Floris Tuberose Bath and Body Works Butterfly Flower Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12