Designeri » A » Floral « Grupuri

Hibiscus Acca Kappa de dama

Hibiscus Acca Kappa de dama

acvatic
Hibiscus Acca Kappa de dama Imagini

Hibiscus de Acca Kappa este un parfum Floral de dama. Hibiscus a fost lansat in 2004. Parfumul prezinta trandafir japonez, magnolie, ambra, heliotrop si bergamot.

trandafir japonez magnolie ambra heliotrop bergamot

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hibiscus by Acca Kappa.

Hibiscus Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acca Kappa Hibiscus fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acca Kappa Hibiscus, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hibiscus dupa Acca Kappa. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hibiscus de Acca Kappa reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Marc Jacobs Blush Galanos Galanos Bond No 9 New York Fling Scents of Time Night Star Voluspa Cult of Helios Rothenstein Cri de Fleur Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Laurence Dumont Musc Blanc Liz Claiborne Lucky You Gianni Campagna Gelsomino Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk