Designeri » A » Floral « Grupuri

Rose & Neroli Accord Parfait de dama

Rose & Neroli Accord Parfait de dama

Rose & Neroli Accord Parfait de dama Imagini

Rose & Neroli de Accord Parfait este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta trandafir si neroli.

trandafir neroli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose & Neroli by Accord Parfait.

Rose & Neroli Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Accord Parfait Rose & Neroli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Accord Parfait Rose & Neroli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose & Neroli dupa Accord Parfait. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose & Neroli de Accord Parfait reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Versace Metal Jeans Women Tom Tailor New Experience Woman Victorio & Lucchino Abril Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Il Profvmo Amour Michael Kors Very Pretty Floris Malmaison Serge Lutens Nuit de Cellophane Neotantric (I am) a Sex Goddess Peter Andre Mysterious Girl Florascent Aqua Floralis Mimosa