Designeri » A » Oriental « Grupuri

Colonia Ambra Acqua di Parma de barbati

Colonia Ambra Acqua di Parma de barbati

marin
sarat

Colonia Ambra de Acqua di Parma este un parfum Oriental de barbati. Acesta este un parfum nou Colonia Ambra a fost lansat in 2015. Parfumul prezinta Ambergris, note marine si mosc.

Ambergris note marine mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Colonia Ambra by Acqua di Parma.

Colonia Ambra Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acqua di Parma Colonia Ambra fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acqua di Parma Colonia Ambra, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Colonia Ambra dupa Acqua di Parma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Colonia Ambra de Acqua di Parma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Molinard Habanita Miller Harris Piment des Baies Jessica McClintock Scott McClintock Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Jeanne Arthes Guipure & Silk Tesori d`Oriente Mirra Ayala Moriel Song of Songs Jacomo Art Collection by Jacomo #02 M. Micallef Aoud Gourmet Ermenegildo Zegna Zegna Forte Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade