Designeri » A » Citric Aromatic « Grupuri

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Acqua di Parma de barbati

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Acqua di Parma de barbati

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Acqua di Parma de barbati Imagini

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée de Acqua di Parma este un parfum Citric Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt portocala brasiliana si lamaie verde; notele de mijloc sunt petitgrain de Paraguay si trandafir; Notele de baza sunt pielarie, lemn de guaiac si cedru.

portocala brasiliana lamaie verde

petitgrain de Paraguay trandafir

pielarie lemn de guaiac cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée by Acqua di Parma.

Tuscan Leather
C for Men

Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Recenziile parfumurilor

Cezar1988
Cezar1988

Cine a testat Clive Christian C sau Tom Ford Tuscan Leather stie la ce sa se astepte. Un parfum pe baza de piele cu un flair italienesc. Notele citrice il fac un Tuscan Leather pt fiecare zi, ceva mai transparent, mai dolce vita, cu mai putin Tom Ford sex appeal :)
Nota de trandafir este bine ascunsa, eu unul nu am descolerit inca nici o urma de trandafir in Colonia Leather.
Are un sillage moderat, tine minim 12h (nu va lasati pacaliti de descrierea EdC de pe eticheta) si cu siguranta va adauga un plus de eleganta italieneasca vremurilor atat de agitate pe care le traim. Andrea Pirlo ar fi prototipul purtatorului de Colonia Leather :)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acqua di Parma Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acqua di Parma Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée dupa Acqua di Parma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée de Acqua di Parma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Thierry Mugler Mugler Cologne Lalique Lalique White Aveda Chakra 5 Creativity Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Burberry Burberry Summer Men 2009 Molinard Eau de Citrus Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Guerlain Eau de Guerlain Creed Zeste Mandarine DSH Perfumes For the Groom DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2)