Designeri » A » Citric Aromatic « Grupuri

Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati

Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati

Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati Imagini Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati Imagini Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati Imagini Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati Imagini Essenza di Colonia Acqua di Parma de barbati Imagini

Essenza di Colonia de Acqua di Parma este un parfum Citric Aromatic de barbati. Essenza di Colonia a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta vetiver, petit grain, mosc, iasomie, neroli, paciuli, rozmarin, salvie, ambra, bergamot, grapefruit, portocala, mandarina, trandafir, lacramioare, cuisoare si lichen.

vetiver petit grain mosc iasomie neroli paciuli rozmarin salvie ambra bergamot grapefruit portocala mandarina trandafir lacramioare cuisoare lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Essenza di Colonia by Acqua di Parma.

Essenza di Colonia Recenziile parfumurilor

Essenza di Colonia by Acqua di Parma 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Acqua di Parma Essenza di Colonia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Acqua di Parma Essenza di Colonia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Essenza di Colonia dupa Acqua di Parma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Essenza di Colonia de Acqua di Parma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Paco Rabanne Paco L`Occitane en Provence Eau du Badian Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Oriflame In Tune Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Guerlain Eau de Cologne du Coq Patyka Hesperide Masaki Matsushima mat; blue Ted Baker Skinwear Ten for Men Creed Acier Aluminium Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue