Designeri » A » Lemnos Condimentat « Grupuri

Intense Touch Adidas de barbati

Intense Touch Adidas de barbati

Intense Touch de Adidas este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Intense Touch a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt piper roz, piper, note verzi si rozmarin; notele de mijloc sunt boabe de tonka, ceai, mar rosu si kiwi; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, paciuli, lemn de guaiac, cedru de Virginia si pielarie.

piper roz piper note verzi rozmarin

boabe de tonka ceai mar rosu kiwi

mosc lemn de santal paciuli lemn de guaiac cedru de Virginia pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Intense Touch by Adidas.

Intense Touch Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

L-am probat la supermarket. Mi-am dat pe mana. Wow!!! Piper si piele asezonat cu alcool. Nu mai avusesem parfumuri Adidas pana in acel moment. M-am uitat la pret...nu e rau deloc! Mi-am continuat cumparaturile si ia parfumul de unde nu-i! Nu mai simteam nimic. Cu cosul plin am navigat spre raionul de consmetice si baga tati! M-am parfumat din abundenta...macar fac testare completa. Imi placea insa atat de mult...dar nu mai aveam bani. M-am indreptat spre casa imbatat de supermirosul proaspat descoperit, am achitat cumparaturile si am plecat sa-mi recuperez sotia de la serviciu. Dupa conversatiile foarte necesare am intrebat-o: tu simti ceva? Ce? M-am parfumat la supermarket! Da? Cu ce? Cu Adidas! Iti place? Unde te-ai dat? Peste tot. Si cauta... si cauta...disparuse cu totul.
Pacat...mi-a placut cum mirosea dar nici o ora? Si uite cum Hertha are dreptate!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Adidas Intense Touch fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Adidas Intense Touch, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Intense Touch dupa Adidas. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Intense Touch de Adidas reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Armand Basi In Blue Hugo Boss Boss Bottled Gucci Gucci pour Homme Mustang Mustang L`Erbolario China Floris Santal Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Estée Lauder Brasil Dream for Him Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Carolina Herrera 212 Men Ice Truefitt & Hill Trafalgar Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear