Designeri » A » Aromatic « Grupuri

Team Five Adidas de barbati

Team Five Adidas de barbati

ierbos

Team Five de Adidas este un parfum Aromatic de barbati. Team Five a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt busuioc, mar verde si lamaie; notele de mijloc sunt menta, salvie, lavanda si pin; Notele de baza sunt ambra si rasina benzoica.

busuioc mar verde lamaie

menta salvie lavanda pin

ambra rasina benzoica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Team Five by Adidas.

Team Five Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Adidas Team Five fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Adidas Team Five, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Team Five dupa Adidas. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Team Five de Adidas reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Givenchy Insense Ultramarine Sport Alfred Dunhill Dunhill Pure Fragonard Concerto Riva L`Altra Follia Gap G7 Bold Jardin de France Naturelle Penhaligon`s Douro Puma Urban Motion for Him Yosh U4eahh! 2.43 Sage Machado Sage Washington Tremlett Hampstead Water Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme