Designeri » A » Lemnos Acvatic « Grupuri

Bambu Adolfo Dominguez de barbati

Bambu Adolfo Dominguez de barbati

marin
Bambu Adolfo Dominguez de barbati Videouri Bambu Adolfo Dominguez de barbati Videouri

Bambu de Adolfo Dominguez este un parfum Lemnos Acvatic de barbati. Bambu a fost lansat in anii 2000's. Parfumul prezinta bambus, ambra, floare de bumbac, iasomie si apa de mare.

bambus ambra floare de bumbac iasomie apa de mare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bambu by Adolfo Dominguez.

Bambu Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Adolfo Dominguez Bambu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Adolfo Dominguez Bambu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bambu dupa Adolfo Dominguez. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bambu de Adolfo Dominguez reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Acvatic
Escada Sunset Heat for Men Donna Karan DKNY Red Delicious Men Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Givenchy Play Summer Vibrations Burberry Burberry Summer for Men 2010 Costamor Beachwood Sage Machado Turquoise CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Marina Yachting Marina Farmacia SS. Annunziata Hyle Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood