Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

U Adolfo Dominguez de barbati

U Adolfo Dominguez de barbati

U de Adolfo Dominguez este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. U a fost lansat in 2003. Parfumul prezinta citrice, note verzi, note lemnoase, pielarie si mosc.

citrice note verzi note lemnoase pielarie mosc

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about U by Adolfo Dominguez.

U Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Adolfo Dominguez U fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Adolfo Dominguez U, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica U dupa Adolfo Dominguez. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre U de Adolfo Dominguez reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Ralph Lauren Safari for Men Mexx Mexx Pure Life Man Caron Eaux de Caron Pure Oriflame DeMarco Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Perry Ellis Perry Ellis Mark Buxton Wood & Absinth Carthusia Ligea la Sirena Montale Boise Fruite Coach Coach for Men UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Strange Invisible Perfumes Atlantic