Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

U Adolfo Dominguez de barbati

U Adolfo Dominguez de barbati

U de Adolfo Dominguez este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. U a fost lansat in 2003. Parfumul prezinta citrice, note verzi, note lemnoase, pielarie si mosc.

citrice note verzi note lemnoase pielarie mosc

Daca cunosti acest parfum, foloseste piramida parfumului pentru a selecta notele principale.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about U by Adolfo Dominguez.

U Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Adolfo Dominguez U fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Adolfo Dominguez U, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica U dupa Adolfo Dominguez. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre U de Adolfo Dominguez reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Diesel Diesel Green Masculine Emanuel Ungaro Apparition Homme Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Avon Unscripted Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Mark Buxton Wood & Absinth Fred Hayman Touch Sport O Boticario Egeo Parfums Berdoues 1902 Tonique CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Kenzo Kenzo Homme  Boisee Can Carlos Savina