Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Orchid Single Aftelier unisex

Orchid Single Aftelier unisex

sapun

Orchid Single de Aftelier este un parfum Floral Fructat unisex. Creatorul acestui parfum este Mandy Aftel. Parfumul prezinta orhidee si floare de portocal.

orhidee floare de portocal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Orchid Single by Aftelier.

Orchid Single Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Aftelier Orchid Single fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Aftelier Orchid Single, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Orchid Single dupa Aftelier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Orchid Single de Aftelier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Boucheron Jaipur Oriflame Saga LR Carmen Electra The Body Shop Ananya Perfume Oil Maria Sharapova Maria Sharapova Paul Sebastian Casual for Men Prescriptives Calyx Franck Olivier Eau de Passion Women Lush So White mark. mark Instant Vacation Marbert Sun Eisenberg I Am