Designeri » A » Oriental « Grupuri

Tango Aftelier unisex

Tango Aftelier unisex

Tango de Aftelier este un parfum Oriental unisex. Tango a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Mandy Aftel. Notele de varf sunt portocala si ghimbir; notele de mijloc sunt cafea si Champaca; Notele de baza sunt Choya Loban, tutun alb si boabe de tonka.

portocala ghimbir

cafea Champaca

Choya Loban tutun alb boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tango by Aftelier.

Tango Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Aftelier Tango fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Aftelier Tango, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tango dupa Aftelier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tango de Aftelier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Avon Olivier Strelli Montale Aoud Ambre Creed Vanisia Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Jardin de France Ambree Moschino Moschino Pour Homme Parfumerie Generale Cedre Sandaraque Oriflame Nomadic Him M. Micallef Mon Parfum Rasasi Al Maqam Aesop Mystra Shantara Isiris