Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Fatale Intense Agent Provocateur de dama

Fatale Intense  Agent Provocateur de dama

Vreau: 2

fin condimentat
Fatale Intense  Agent Provocateur de dama Imagini Fatale Intense  Agent Provocateur de dama Imagini

Fatale Intense de Agent Provocateur este un parfum Oriental Floral de dama. Acesta este un parfum nou Fatale Intense a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt lemn dulce, piper chili si Rubus caesius; notele de mijloc sunt lotus, Champaca si trandafir rosu; Notele de baza sunt pielarie, ambra si vanilie.

lemn dulce piper chili Rubus caesius

lotus Champaca trandafir rosu

pielarie ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fatale Intense by Agent Provocateur.

A*Men

Fatale Intense Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

Varianta delicioasa a lui Angel de la Thierry Mugler. Pe Angel nu il inghit nici intr-o mie de ani, miroase vulgar. Dar Fatale Intense pastreaza partea buna din Angel si o combina cu niste fursecuri dulci, proaspat scoase din cuptor. E sexy, dar si jucaus. Persistenta e foarte buna, am pus o picatura pe mana de dimineata si acum, dupa 9 ore, inca se simte destul de pronuntat pe piele.
Siajul, e de asemenea bun. De cate ori gesticulam, simteam un val aromat lovindu-mi nasul.
NU pot sa spun ca e 100% genul meu, dar imi place.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Agent Provocateur Fatale Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Agent Provocateur Fatale Intense , completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fatale Intense dupa Agent Provocateur. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fatale Intense de Agent Provocateur reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Kenzo Kashaya Alexander McQueen Kingdom Summer Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Montale Oriental Flowers Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Monsoon Monsoon Jeanne Arthes Sultane Silver Ocean Pacific OP Blend for Women Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Red Flower Organic Perfume Ambrette Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX