Designeri » A » Floral « Grupuri

Wisal Ajmal de dama

Wisal Ajmal de dama

Wisal de Ajmal este un parfum Floral de dama. Wisal a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta note florale, trandafir, lemn de santal, condimente si mosc.

note florale trandafir lemn de santal condimente mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Wisal by Ajmal.

Midnight Oud

Wisal Recenziile parfumurilor

Merdelia
Merdelia

Dumnezeiesc. Debutează medicinal, aspect generic ce se manifestă rapid, rolul principal aparţinând unui trandafir maiestuos, un pic mentolat şi destul de gurmand în primă fază. În scurt timp îşi face simţită prezenţa şi santalul, care conferă o identitate uşor pudrată întregului ansamblu floral-condimentat. Persistenţă uimitoare şi sillage pe măsură. Îl ador.

Este un parfum bun! Are siaj si longevitate de exceptie! Este un trandafir cu tamaie si oud. Se simte usor si santalul, precum si vagi urme de alte condimente. Poate nu este chiar atat de rafinat precum casele de nisa, insa, daca va doriti un parfum cu tamaie si trandafir, acesta este ideal! Sa nu mai vorbim de faptul ca are si un pret foarte bun pe aoro.ro. Nota mea: 9/10

anigusatu
anigusatu

L-am comandat astazi. Se vorbeste atat de laudativ la adresa sa incat am zis ca este cazul sa-l am.
Il astept cu nerabdare

danis414
danis414

Da, este un parfum deosebit. Dar oare nu orice parfum ar trebui folosit "cu zgarcenie", adica cate putin in locurile "cu puls" si nu turnat cu sticla? In privinta varstei celei care ar putea purta acest parfum, e discutabil; sau nu, gusturile nu se discuta. Mie imi place, are un sillage persistent dar placut, usor spicy datorita uleiului de cuisoare din compozitie. Nu imi pare rau ca l-am cumparat, doar ghidandu-ma dupa piramida olfactiva.

cristina
cristina

un parfum tare, rezista nu ore ci zile! recomandat persoanelor trecute de 30 de ani , un miros iesit din comun, trebuie folosit cu zgarcenie!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ajmal Wisal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ajmal Wisal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Wisal dupa Ajmal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Wisal de Ajmal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Elie Saab Le Parfum Christian Dior Dior Addict Yves Saint Laurent Opium Guerlain Samsara Eau de Parfum John Galliano John Galliano Slava Zaitsev Maroussia Sarah Jessica Parker Lovely Lorenzo Villoresi Teint de Neige Aramis Perfume Calligraphy Rose Agent Provocateur Agent Provocateur Robert Piguet Fracas Ajmal Sacrifice for Her Christian Dior Dune Joop! Joop! Femme Givenchy Ange ou Demon Jimmy Choo Jimmy Choo Clinique Aromatics Elixir Juliette Has A Gun Midnight Oud Estée Lauder Youth-Dew Kenzo Kenzo Amour