Designeri » A » Oriental « Grupuri

Monday Al Haramain Perfumes unisex

Monday Al Haramain Perfumes unisex

Monday de Al Haramain Perfumes este un parfum Oriental unisex. Parfumul prezinta ambra, menta, lemn de santal, piersica, ananas, mandarina, stanjenel, lauri, cardamom, guava, piper alb si mosc alb.

ambra menta lemn de santal piersica ananas mandarina stanjenel lauri cardamom guava piper alb mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Monday by Al Haramain Perfumes.

Monday Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al Haramain Perfumes Monday fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al Haramain Perfumes Monday, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Monday dupa Al Haramain Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Monday de Al Haramain Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Avon Black Suede Paloma Picasso Minotaure Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Solange Azagury-Partridge Stoned Prada No8 Opopanax Esteban Ambre Bois 1920 Sutra Ylang Jeanne Arthes Guipure & Silk Tesori d`Oriente Ambra Indiana Norma Kamali Incense M. Micallef Mon Parfum Segreti di Lucca Elisa