Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Al Hanouf Al-Rehab de dama

Al Hanouf Al-Rehab de dama

oud

Al Hanouf de Al-Rehab este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Parfumul prezinta trandafir Taif, Lemn de Agar(Oud) si ambra.

trandafir Taif Lemn de Agar(Oud) ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Al Hanouf by Al-Rehab.

Venezia

Al Hanouf Recenziile parfumurilor

laura24
laura24

Foarte frumos.Din nou un parfum arabesc bine realizat ,Cu toate ca apar doar 3 ingrediente pare mult mai complex.Seamana foarte bine cu Venezia varianta veche dar are persistenta si siaj mai mare.Este un oriental si ciudat este ca simt si miere si salcam nefiind listate.
Nota mea 9/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Al Hanouf fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Al Hanouf, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Al Hanouf dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Al Hanouf de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Paco Rabanne Black XS for Her Paul Smith Sunshine Edition for Women DL & Co Thorn Apple Marc Jacobs Daisy Silver Edition Oriflame Giordani White Gold Cristiano Fissore Cashmere for Women Neotantric Manic Love for Her Prince Matchabelli New Musk Gosh Bitch Des Filles a la Vanille Garcon Manque Brut Parfums Prestige Straw Hat Sabon Zer (Rose)