Designeri » A » Lemnos « Grupuri

Aroosah Al-Rehab unisex

Aroosah Al-Rehab unisex

Vreau: 1

ierbos

Aroosah de Al-Rehab este un parfum Lemnos unisex. Parfumul prezinta note lemnoase, mosc, note florale, musetel si note de ierburi aromate.

note lemnoase mosc note florale musetel note de ierburi aromate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aroosah by Al-Rehab.

Aroosah Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Am citit pe.com: "At first, it smells like piss and WC cleaning products. Not pleasant at all" şi chiar mă temeam de mirosul rancid/organic pe care-l putea dezvolta un muşeţel uleios, dar aici senzaţia e geamănă cu cea pe care o ai savurând un ceai calmant. E foarte plăcut şi blând, poate o idee cam supralicitate notele florale (din jurul muşeţelului), fiind un ulei mai ieftinuţ e clar că ingredientele nu-s foarte calitative... interesant, un parfum neobişnuit pe care probabil că o să-l cumpăr tocmai din cauza asta. Ca persistenţi şi siaj seamănă cu Nebras şi cu Bakhour (din seria de Al Rehab-uri).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Aroosah fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Aroosah, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aroosah dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aroosah de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Aramis Aramis Ice Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Le Labo Vanille 44 Paris Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Jalaine Vetiver April Aromatics Prescious Woods Caswell Massey Tricorn Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles