Designeri » A » Oriental « Grupuri

Bakhour Al-Rehab unisex

Bakhour Al-Rehab unisex

Bakhour de Al-Rehab este un parfum Oriental unisex. Parfumul prezinta ambra, vanilie, note lemnoase, note fructate si note florale.

ambra vanilie note lemnoase note fructate note florale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bakhour by Al-Rehab.

Bakhour Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Se numeşte Bakhour, dar nu miroase greoi a tămâie ori a lemn ars, ci are un aer simplu şi feminin, dulceag, cu un iz de fructe exotice uşor fermentate. Este înrudit cu Nebras, atât ca aromă (pudrată, delicioasă), cât şi ca persistenţă, Bakhour fiind totuşi mai dulce şi mai... tânăr.
Cu toate că îmi place, prefer esenţele care au o doză mai mare de ingrediente stranii, or Bakhour e puţin prea occidental şi...pământean. Dar nu e rău deloc.

Bakhour by Al-Rehab 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Bakhour fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Bakhour, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bakhour dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bakhour de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Moschino Moschino Loewe Solo Loewe Salvador Dali Dalimania Coty Emeraude Fresh Tobacco Caramel Yves Rocher Aztek Coty Raw Vanilla Oriflame Nomadic Agonist The Infidels Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Halston Woman Amber Nobile 1942 Ambra Nobile