Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Balkis Al-Rehab unisex

Vreau: 1

oud
Balkis Al-Rehab unisex Imagini

Balkis de Al-Rehab este un parfum Oriental Floral unisex. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), note pudrate si note florale.

Lemn de Agar(Oud) note pudrate note florale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Balkis by Al-Rehab.

Classique

Balkis Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Balkis este un parfum pe care toată lumea l-a înțeles și apreciat, chiar și cei care se îndoiau de frumusețea sau calitatea esențelor: toți, în afară de mine! Recunosc: niciodată nu mi-a plăcut Classique al lui J.P. Gaultier. Eram condiționată de copia în sticlă brută, achiziționată din cine știe ce chins shop al anilor 90, pe care o purta verișoara mea și pe care mi-a făcut-o cadou și mie. Se numea Princess și, cum erau dupeurile pe vremea aia, umplea casa, dulapul, mirosea cu zilelele. Chiar și o începătoare iubitoare de vanilie se va fi îngrețoșat după o vreme. Ei bine, Balkis este acest Classique, trecut prin filtrul recreerii în regim de dupe, cu siaj la puterea a doua și oudh. Notele din piramida olfactivă îl fac să pară un inofensiv. Adevărul este că parfumul e complex și persoana căreia i l-am dăruit l-a apreciat, prietenul meu a spus că miroase frumos, lumea din jur a remarcat vanilia. În mod cert, condiția ca să îți placă este atracția față de parfumul lui Gaultier, căci îl poți procura în această formulă arabizată la un preț minim...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Balkis fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Balkis, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Balkis dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Balkis de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Guerlain Shalimar Legere Keiko Mecheri Mihime Luciano Soprani Solo Amore Lobogal Lobogal Pour Elle S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Charles of the Ritz Charles of the Ritz Elizabeth Arden True Love Alfred Sung Encore MDCI Parfums Promesse de l`Aube Washington Tremlett Iris Absolute DSH Perfumes Parfum de Luxe Arno Sorel Shaman Femme