Designeri » A » « Grupuri

Blanc Al-Rehab unisex

Blanc Al-Rehab unisex

Blanc de Al-Rehab este un parfum unisex. Parfumul prezinta citrice si mosc alb.

citrice mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Blanc by Al-Rehab.

Blanc Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Blanc fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Blanc, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Blanc dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Blanc de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Serge Lutens Ambre Sultan Paolo Gigli Libeccio Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Liz Claiborne Sunrise Nina Ricci Fille d`Eve Paolo Gigli Fuoco Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Profumum Roma Oxiana Demeter Fragrance Tropical Dots Yves Rocher Kiwi Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil CB I Hate Perfume CBMUSK