Designeri » A » « Grupuri

Dalal Al-Rehab unisex

Dalal Al-Rehab unisex

Avut: 2 Vreau: 1

caramel

Dalal de Al-Rehab este un parfum unisex. Parfumul prezinta portocala, vanilie, caramel si lemn de santal.

portocala vanilie caramel lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dalal by Al-Rehab.

Pearls Attar

Dalal Recenziile parfumurilor

olgastefan
olgastefan

Acest parfum este DULCE. suprem de dulce. și tare. prima dată când l-am folosit eram la limita migrenei. dar îmi place că miroase a caramel și a prăjitură cu lămâie, așa că l-am suportat până s-a mai potolit. exista acum vreo 4 ani în Sephora o mostră numită Citron Meringue: exact asta e Dalal, cu longevitate și siaj la puterea zece. Eu am versiunea esență de parfum, în sticluță cu roll on, și durează la nesfârșit, e extrem de potent. Nu este neapărat un parfum rafinat, probabil că poate fi comparat cu dulcegării de genul Fancy, Jessica Simpson sau Amor, Amor in a Flash, dar eu am o slăbiciune pentru gourmande, așa că it s a winner :)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Dalal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Dalal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dalal dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dalal de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Profumum Roma Olibanum Cartier Santos Eau de Sport Hugo Boss Boss In Motion White Comme des Garcons Daphne Mona di Orio Chamarre Julian Rouas Private Collection Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Ruehl No.925 Ruehl No.925 M∙A∙C MAC Hue: MV2 Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone Baldinini Or Noir