Designeri » A » « Grupuri

Lord Al-Rehab de barbati

Lord Al-Rehab de barbati

Lord de Al-Rehab este un parfum de barbati. Parfumul prezinta note de ierburi aromate, note condimentate, note lemnoase, rasini, citrice si paciuli.

note de ierburi aromate note condimentate note lemnoase rasini citrice paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lord by Al-Rehab.

Lapidus Pour Homme

Lord Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Lord fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Lord, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lord dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lord de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Pitti Fragranze Perle di Bianca Tim McGraw Southern Blend Jean Paul Gaultier Ma Dame Rose`n`Roll Nooka Nooka Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Jean Patou Que sais je? Demeter Fragrance Christmas In New York Julian Rouas Swing Love & Toast Persimmon Plum Cadillac Cadillac Women