Designeri » A » « Grupuri

My Dear Al-Rehab de dama

My Dear Al-Rehab de dama

acrisor

My Dear de Al-Rehab este un parfum de dama. Parfumul prezinta note lemnoase, note florale, note fructate si vanilie.

note lemnoase note florale note fructate vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about My Dear by Al-Rehab.

My Dear Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab My Dear fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab My Dear, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica My Dear dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre My Dear de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Mi Fa Profumum Roma Santalum Profumum Roma Thundra Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Profumi del Forte Marconi 3 Baxter of California Bravado3 Smell Bent Commando Demeter Fragrance Almond Calvin Klein Eternity Aqua for Men Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Novae Plus Lady Pink Novae Plus Real Man Blue