Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Naseem Al-Rehab de barbati

Naseem Al-Rehab de barbati

Naseem de Al-Rehab este un parfum Oriental Lemnos de barbati.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Naseem by Al-Rehab.

Naseem Recenziile parfumurilor

paul74
paul74

este un parfum deosebit si nu stiu de unde pot sa mai cumpar inca unul deoarece mi se termina cel pe care-l am

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Naseem fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Naseem, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Naseem dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Naseem de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Davidoff Silver Shadow Pure Blend Hanae Mori HM Reminiscence 2000 Ans d'Amour Givenchy Pi Metallic Collector Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Caron Yatagan Dana Ambush original ID Parfums Ilaya 10 Corso Como 10 Corso Como Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude