Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Randa Al-Rehab de dama

Randa Al-Rehab de dama

oud

Randa de Al-Rehab este un parfum Oriental Floral de dama. Parfumul prezinta trandafir, iasomie, Lemn de Agar(Oud), sofran si ambra.

trandafir iasomie Lemn de Agar(Oud) sofran ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Randa by Al-Rehab.

Randa Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Randa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Randa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Randa dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Randa de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Vivienne Westwood Anglomania Gucci Gucci Accenti Creed Love in White Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Puredistance I Halston Halston Woman Amouage Amouage Epic Woman Penhaligon`s Amaranthine Accessorize Accessorize La Prairie Life Threads Emerald Mona di Orio Musc Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires