Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Rasha Al-Rehab de dama

Rasha Al-Rehab de dama

oud

Rasha de Al-Rehab este un parfum Oriental Floral de dama. Parfumul prezinta iasomie, trandafir, sofran, ambra si Lemn de Agar(Oud).

iasomie trandafir sofran ambra Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rasha by Al-Rehab.

Gucci Rush
Gucci Rush 2

Rasha Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Este o fraudă perfectă după Rush, atât de perfectă încât, purtând eu ieri mostra primită cadou (ediția uleioasă, nu Edp), am fost complimentată și răscomplimentată pentru parfumul ăsta frumos, cineva m a întrebat dacă e Gucci, iar pulloverul pe care l-am purtat aseară este încă îmbibat de acest... simulacru. Nu aș avea scrupule în a-l achiziționa pentru miros, deși mereu aș ști, cu inima îndoită, că port un fals...

Update: totuşi, în dry down e diferit, amărui şi mult mai interesant decât Gucci, asta din punctul meu de vedere. Ţine pe piele vreo 12 ore (informaţie valabilă pt uleiul de 6 ml)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Rasha fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Rasha, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rasha dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rasha de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Escada Escada Margaretha Ley Rance 1795 Rouge The Body Shop Neroli Jasmin L`Erbolario Tiare Giorgio Armani Onde Extase Remy Latour Lune d`Ete Essentially Me Fauve Boadicea the Victorious Divine Ayala Moriel Tamya Space NK Champaca Nikos Sculpture Delicate Fleur Swiss Arabian Khawla