Designeri » A » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Silver Al-Rehab unisex

Avut: 1 Vreau: 2

acvatic
Silver Al-Rehab unisex Imagini Silver Al-Rehab unisex Imagini

Silver de Al-Rehab este un parfum Lemnos Floral Mosc unisex. Parfumul prezinta note lemnoase, note florale, citrice, note de apa, mosc alb si note verzi.

note lemnoase note florale citrice note de apa mosc alb note verzi

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Silver by Al-Rehab.

Silver Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

Am comandat și două esențe Al Rehab bărbătești (sau votate ca mai degrabă masculine decât unisex), ca să îl cadorisesc și pe el (lui îi plac esențele mele, așadar nu a fost reticent). Silver este cotat pe .com drept o rudă bună și calitativă a lui Creed Silver Mountain Water. Nu îl cunosc pe acesta, dar uleiul de față miroase acvatic și îmbietor, un pic săpunos, bine legat, pretabil și unei femei care iubește aromele androgine. Este, de altfel, mai mult o aromă (văratică, veselă) decât un parfum propriu-zis. M-au încântat siajul și longevitatea, dar mai mult caracter are cealaltă esență pentru care am optat, Sultan (este și părerea purtătorului).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Silver fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Silver, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Silver dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Silver de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Christian Dior Fahrenheit Chopard Casran Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Christian Dior Cologne Blanche Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Cereus Cereus No.7 Paul Smith Paul Smith Men Ralph Lauren Romance Silver Lancome Magnifique Faconnable Faconnable Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Corine de Farme Eros Hot