Designeri » A » « Grupuri

Soft Al-Rehab unisex

Soft Al-Rehab unisex

caramel

Soft de Al-Rehab este un parfum unisex. Parfumul prezinta note lemnoase, citrice, vetiver, vanilie, caramel, mosc alb, orhidee si iasomie.

note lemnoase citrice vetiver vanilie caramel mosc alb orhidee iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Soft by Al-Rehab.

Soft Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

aceeaşi poveste ca şi cu Rasha: super siaj, miros foarte dulce, de bezea şi citrice sau de napolitane cu cremă de lămâie, magnet pentru complimente sau, cel puţin, comentarii legate de calitatea comestibilă a parfumului purtat :)). rămas pe haine o săptămână întreagă (deşi e ulei şi nu l-am atins direct de ţesături). similar, din câte am înţeles, lui Pink Sugar, pe care nu îl cunosc şi nici nu cred că l-aş lua, întrucât acesta e suficient ca să ocupe locul necesar al parfum bombonicios-copilăros în garderoba mea. pe ambele am avut norocul să le testez primind mostre, aveam dubii în a le comanda. not anymore.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Soft fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Soft, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Soft dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Soft de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Profumum Roma Confetto Rochas Macassar Liz Claiborne Red Sunset Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Agustin Davila Hub Juliette Has A Gun Calamity J. Keiko Mecheri Cuir Cordoba Yves Rocher Kiwi Linari Acqua Santa IKKS IKKS Young Man Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses Acqua Novara odo-res 47