Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Sultana Al-Rehab de dama

Sultana Al-Rehab de dama

oud

Sultana de Al-Rehab este un parfum Oriental Floral de dama. Parfumul prezinta paciuli, mosc, iasomie, Lemn de Agar(Oud), ambra, citrice, trandafir Taif, tamaie, lemn de santal si note condimentate.

paciuli mosc iasomie Lemn de Agar(Oud) ambra citrice trandafir Taif tamaie lemn de santal note condimentate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sultana by Al-Rehab.

Sultana Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Al-Rehab Sultana fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Al-Rehab Sultana, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sultana dupa Al-Rehab. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sultana de Al-Rehab reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Hermes Parfum des Merveilles Lancome Magie (La Collection Fragrances) Carolina Herrera CH Otto Kern Otto Kern Woman Jo Malone Blue Agava & Cacao Iceberg The Iceberg Fragrance Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Ulric de Varens So Varens Nicole Farhi Femme Lush Tuca Tuca Detaille Alizee Coleen Rooney Butterflies