Designeri » A » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Vintage Alan Bray de barbati

Vintage Alan Bray de barbati

Vintage Alan Bray de barbati Imagini

Vintage de Alan Bray este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Creatorul acestui parfum este Alan Bray. Notele de varf sunt trandafir si frunze verzi; Nota de mijloc este trandafir; Notele de baza sunt paciuli, lemn de teak si ulei de trandafir.

trandafir frunze verzi

paciuli lemn de teak ulei de trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vintage by Alan Bray.

Vintage Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alan Bray Vintage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alan Bray Vintage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vintage dupa Alan Bray. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vintage de Alan Bray reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Versace Versense Frederic Malle Dans Tes Bras Chopard Casran Cathy Guetta Ibiza for Men Benetton Benetton Pure Sport Men Bruno Banani Pure Man Kenzo Air Christian Dior Dior Homme Cologne Givenchy Le De Givenchy D`Orsay Arome 3 Neil Morris Storm