Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Kingdom Summer Alexander McQueen de dama

Kingdom Summer Alexander McQueen de dama

Kingdom Summer de Alexander McQueen este un parfum Oriental Floral de dama. Kingdom Summer a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt bergamot, mandarina si neroli; notele de mijloc sunt iasomie, ghimbir si piper roz; Notele de baza sunt paciuli, smirna si vanilie.

bergamot mandarina neroli

iasomie ghimbir piper roz

paciuli smirna vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kingdom Summer by Alexander McQueen.

Kingdom Summer Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alexander McQueen Kingdom Summer fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alexander McQueen Kingdom Summer, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kingdom Summer dupa Alexander McQueen. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kingdom Summer de Alexander McQueen reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Yves Saint Laurent Cinema Joop! Joop! Le Bain Keiko Mecheri Mihime Montale Intense Tiare Caron Montaigne Alfred Sung Encore Jeanne Arthes Sultane Gold Ellie Perfume Ellie Nuit Givenchy Play For Her Avon Soft Musk Yardley Baroque Swiss Arabian Khawla