Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati

Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati

ierbos
Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati Videouri
Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati Imagini Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati Imagini Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati Imagini Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati Imagini Dunhill Black Alfred Dunhill de barbati Imagini

Dunhill Black de Alfred Dunhill este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Dunhill Black a fost lansat in 2008. Nota de varf este urzica; notele de mijloc sunt lavanda si iasomie; Notele de baza sunt piele intoarsa, lemn de guaiac si cedru de Virginia.

urzica

lavanda iasomie

piele intoarsa lemn de guaiac cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dunhill Black by Alfred Dunhill.

Dunhill Black Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

cel mai "ieftin" parfum de designer pe care l-am mirosit vreodata si nu ma refer la pret. nu are nimic "black" ,"dark", "strong" sau cum mai vreti voi. e la fel de obisnuit ca un deodorant cumparat dintr-un supermarket. ca si top notes, remarcam nimicul, middle notes un usor iz de nimic, iar ca base notes un minunat nimic. nu recomand nimanui acest parfum

Dunhill Black by Alfred Dunhill 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alfred Dunhill Dunhill Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alfred Dunhill Dunhill Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dunhill Black dupa Alfred Dunhill. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dunhill Black de Alfred Dunhill reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Alfred Dunhill X-Centric Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Honore des Pres Nu Green Odori Gli Odori Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Animale Azul Egofacto Sacre Coeur Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Bella Bellissima Perfect Man Van Gils Classic