Designeri » A » Aromatic « Grupuri

Dunhill Pure Alfred Dunhill de barbati

Dunhill Pure Alfred Dunhill de barbati

acvatic
Dunhill Pure Alfred Dunhill de barbati Imagini

Dunhill Pure de Alfred Dunhill este un parfum Aromatic de barbati. Dunhill Pure a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta piper alb, stanjenel, frunza de lotus si cardamom.

piper alb stanjenel frunza de lotus cardamom

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dunhill Pure by Alfred Dunhill.

Dunhill Pure Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alfred Dunhill Dunhill Pure fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alfred Dunhill Dunhill Pure, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dunhill Pure dupa Alfred Dunhill. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dunhill Pure de Alfred Dunhill reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Annick Goutal Eau de Lavande Sonia Rykiel Rykiel Homme Aveda Chakra 6 Intuition Perfumer`s Workshop Samba for Men Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Le Labo Ambrette 9 Lostmarch Din-Dan Ayala Moriel Lovender Krigler Established Cognac Skeem Tea Leaf Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme