Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

Icon Alfred Dunhill de barbati

Icon Alfred Dunhill de barbati

Icon Alfred Dunhill de barbati Imagini Icon Alfred Dunhill de barbati Imagini

Icon de Alfred Dunhill este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Icon a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Carlos Benaim. Notele de varf sunt bergamot, neroli, piper negru si petit grain; notele de mijloc sunt lavanda, piper negru, cardamom, salvie si boabe de ienupar; Notele de baza sunt vetiver, Lemn de Agar(Oud), pielarie, lichen si stanjenel.

bergamot neroli piper negru petit grain

lavanda piper negru cardamom salvie boabe de ienupar

vetiver Lemn de Agar(Oud) pielarie lichen stanjenel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Icon by Alfred Dunhill.

Icon Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Este un parfum tineresc de primavara-vara si toamna. Creeaza buna dispozitie,poate si pentru ca are o tenta de bubble gum. Recomand

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alfred Dunhill Icon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alfred Dunhill Icon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Icon dupa Alfred Dunhill. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Icon de Alfred Dunhill reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Paris Hilton Paris Hilton for Men L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Kenzo Air Intense Jardin de France Eau givree Houbigant Navigator Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Donna Karan DKNY Love from New York for Men Annick Goutal Ninfeo Mio D.S. & Durga Vetyver Arno Sorel Shaman Sport Jeanne Arthes Rocky Man White Nicolai Parfumeur Createur Baladin