Designeri » A » Floral Verde « Grupuri

Pure Alfred Sung de dama

Pure Alfred Sung de dama

Pure Alfred Sung de dama Imagini Pure Alfred Sung de dama Imagini

Pure de Alfred Sung este un parfum Floral Verde de dama. Pure a fost lansat in 1997. Creatorul acestui parfum este James Krivda. Notele de varf sunt mandarina, tagetes si orhidee; notele de mijloc sunt bujor, crin, gardenie, frezie, osmanthus si ananas; Notele de baza sunt scortisoara, note lemnoase si ambra.

mandarina tagetes orhidee

bujor crin gardenie frezie osmanthus ananas

scortisoara note lemnoase ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure by Alfred Sung.

Pure Recenziile parfumurilor

Pure by Alfred Sung 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alfred Sung Pure fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alfred Sung Pure, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure dupa Alfred Sung. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure de Alfred Sung reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Jacomo Silences L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Yves Rocher Naturelle Nina Ricci Ricci Club Egofacto Prends Garde a Toi Nicolas Danila Asian Gardens Chloe Eau de Fleurs Capucine Acorelle Baies Sauvages Creed Aubepine Acacia Brooksfield Nuance LR Ralf Moeller ID Parfums Mei Li