Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Shi Alfred Sung de dama

Shi Alfred Sung de dama

acvatic
Shi Alfred Sung de dama Imagini Shi Alfred Sung de dama Imagini

Shi de Alfred Sung este un parfum Floral Fructat de dama. Shi a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Ilias Ermenidis. Notele de varf sunt frunze de orez, nufar si mandarina; notele de mijloc sunt floare de portocal si frangipani; Notele de baza sunt frunze de mesteacan si mosc.

frunze de orez nufar mandarina

floare de portocal frangipani

frunze de mesteacan mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Shi by Alfred Sung.

Shi Recenziile parfumurilor

miki68
miki68

L-am folosit exclusiv vara si e la fel de dezamagitor. Dispare de pe piele dupa maxim o ora, iar in acea ora doar nasurile antrenate il depisteaza. Din pacate, de doua ori mi s-a spus ca miroase bine odorizantul de camera :D

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Desi prezentat aici ca floral-fructat, e un fresh delicat in toata regula, cu note verzi (diversele frunze)si floral-proaspete (nufarul), dulceag rotunjite de mandarina si flori de portocal. Cele din urma nu le simt ca atare (din fericire pt. mine, caci nu-mi plac, ma sufoca), ci doar intr-o rotunjime ca de cocos. Mi-a mirosit ma frumos in casa decat in aer liber, unde isi pierde putin din originalitate, se banalizeaza putin. Insa ramane un fresh adorabil de primavara. Sunt curioasa cum se va comporta vara1

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Alfred Sung Shi fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Alfred Sung Shi, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Shi dupa Alfred Sung. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Shi de Alfred Sung reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jil Sander Sensations Jennifer Lopez Glow Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy The Body Shop Dreams Unlimited™ Sun Fresh Charles Jourdan Individuelle Exte J`S Exte Pop Iceberg Fluid Woman Ralph Lauren Ralph Rocks Ralph Lauren Romance Clinique Clinique Happy Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Boucheron Jaipur Roberto Cavalli Serpentine Escada Escada Acte 2 Puma Puma Woman Otto Kern Noa Noa Escada Escada Loving Bouquet Tommy Hilfiger Freedom for Her Calvin Klein Eternity Summer Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Pour Elle