Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Amouage Epic Man Amouage de barbati

Amouage Epic Man Amouage de barbati

oud
Amouage Epic Man Amouage de barbati Imagini Amouage Epic Man Amouage de barbati Imagini

Amouage Epic Man de Amouage este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Amouage Epic Man a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Randa Hammami. Notele de varf sunt piper roz, cardamom, sofran, nucsoara, chimion, mirt, nucsoara rosie si olibanum; notele de mijloc sunt muscata si smirna; Notele de baza sunt Lemn de Agar(Oud), paciuli, tamaie, pielarie, lemn de santal, styrax, cedru, mosc si Castoreum.

piper roz cardamom sofran nucsoara chimion mirt nucsoara rosie olibanum

muscata smirna

Lemn de Agar(Oud) paciuli tamaie pielarie lemn de santal styrax cedru mosc Castoreum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amouage Epic Man by Amouage.

Amouage Epic Man Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Amouage Amouage Epic Man fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Amouage Amouage Epic Man, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amouage Epic Man dupa Amouage. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amouage Epic Man de Amouage reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Orto Parisi Stercus Amouage Amouage Gold pour Homme Frederic Malle Une Fleur de Cassie Amouage Amouage Lyric Man Serge Lutens Chene Jovoy Paris La Liturgie des Heures Frederic Malle Le Parfum de Therese Tom Ford Tuscan Leather Christian Dior Eau Sauvage Guerlain Mitsouko Eau de Parfum Jovoy Paris L’Enfant Terrible Histoires de Parfums 1876 Roja Dove Diaghilev MDCI Parfums Invasion Barbare Frederic Malle Portrait of a Lady Tom Ford Tobacco Vanille Amouage Interlude Man Calvin Klein Obsession for Men Creed Aventus By Kilian Back to Black