Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Interlude Man Amouage de barbati

Interlude Man Amouage de barbati

Interlude Man Amouage de barbati Imagini Interlude Man Amouage de barbati Imagini Interlude Man Amouage de barbati Imagini Interlude Man Amouage de barbati Imagini

Interlude Man de Amouage este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Interlude Man a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Pierre Negrin. Notele de varf sunt bergamot, sovarf (oregano), si piper; notele de mijloc sunt tamaie, ambra, labdanum si opoponax; Notele de baza sunt pielarie, paciuli, Lemn de Agar(Oud) si lemn de santal.

bergamot sovarf (oregano) piper

tamaie ambra labdanum opoponax

pielarie paciuli Lemn de Agar(Oud) lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Interlude Man by Amouage.

Interlude Man Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Cenusa lichida, e atipic , de abia am scapat de mirosul lui de pe piele, chiar nu voiam sa fac o recenzie negativa dar mirosul acestui parfum este atat de straniu incat nu pot sa inteleg rating-ul dat de altii. Cu exceptia faptului in care mostra ar contine alt lichid , eu alta explicatie nu gasesc.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Amouage Interlude Man fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Amouage Interlude Man, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Interlude Man dupa Amouage. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Interlude Man de Amouage reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Creed Aventus Tom Ford Tobacco Vanille Amouage Jubilation for Men Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Nasomatto Black Afgano Creed Green Irish Tweed Calvin Klein Obsession for Men Tauerville Vanilla Flash Franck Boclet Tobacco Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Phaedon Tabac Rouge ScentStory 24 Gold Hermes Terre d`Hermes Parfum Tom Ford Tuscan Leather Tom Ford Grey Vetiver Montale Wood and Spices