Designeri » A » Chypre Floral « Grupuri

Interlude Woman Amouage de dama

Interlude Woman Amouage de dama

ierbos
Interlude Woman Amouage de dama Imagini Interlude Woman Amouage de dama Imagini Interlude Woman Amouage de dama Imagini Interlude Woman Amouage de dama Imagini

Interlude Woman de Amouage este un parfum Chypre Floral de dama. Interlude Woman a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Karine Vinchon Spehner. Notele de varf sunt bergamot, ghimbir, grapefruit si galbenele; notele de mijloc sunt tamaie, trandafir, floare de portocal, iasomie, nuci, cafea, kiwi, lemn de santal, miere, imortela si opoponax; Notele de baza sunt vanilie, pielarie, lichen, ambra, rasina benzoica, boabe de tonka, mosc, Lemn de Agar(Oud) si lemn de santal.

bergamot ghimbir grapefruit galbenele

tamaie trandafir floare de portocal iasomie nuci cafea kiwi lemn de santal miere imortela opoponax

vanilie pielarie lichen ambra rasina benzoica boabe de tonka mosc Lemn de Agar(Oud) lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Interlude Woman by Amouage.

Interlude Woman Recenziile parfumurilor

kristinuta80
kristinuta80

Nu imi place absolut deloc acest parfum . Nu stiu cu ce sa il compar pentru ca nu am mai simtit un astfel de miros...oribil. Pe pielea mea miroase a spray de muste . Imi da greata si dureri de cap. Am sa incerc sa il folosesc contra gandacilor :))

dana22
dana22

Imortele, tamaie, piele, nuci, cafea, ambra, santal si...teribilul oud...o combinatie soc, recomandat celor ce vor sa fie altfel.

talpas
talpas

Este un parfum ff ciudat: daca se potriveste cu pielea ta, e superb! O ceasca de cafea buna, urmat de lichior Nocino de Modena-apetisant, gurmand, eu sunt coplesita de frumusetea lui pe pielea mea.
Dar pe sora mea !!! Miroase ca si sprayurile Pronto:)) groaznic... Neaparat trebuie testat pe piele, nu recomand blind-buy.

ala2006
ala2006

Ma tot gandesc iarna, in diminetile cand se lasa gerul dupa zapada proaspat asternuta si aerul e rece si pare curat, cat de greu imi este sa respir atunci cand ma aflu intr-o intersectie aglomerata. Eiiii, parfumul asta intrece acea senzatie!

Este un parfum ciudat, cu un miros ca de gaze de esapament. Defapt, miroase a rasini combinate cu pielarie, tamaie, oud, miere, ghimbir si nuci si rezulta un miros industrial, insolit, destul de greu de digerat si inteles. Are un miros unsuros, greoi, daca iti bagi nasucul in incheietura, iar daca mirosi mai de la distannta. mirosul lui aduce clar cu cel al gazelor de esapament :)). Este destul de dens, dar siajul lui este doar moderat, cu persistenta sta insa destul de bine. Nu cred ca ar merita nici 100 de lei, dar mai 800, cat costa!! Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Amouage Interlude Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Amouage Interlude Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Interlude Woman dupa Amouage. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Interlude Woman de Amouage reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Amouage Memoir Woman Amouage Sunshine Amouage Fate for Women Amouage Honour Woman Guerlain Rose Nacree du Desert Carner Barcelona Cuirs Amouage Beloved Amouage Dia pour Femme Guerlain Shalimar Amouage The Library Collection Opus X Bois 1920 Le Voluttuose Notturno Fiorentino Chanel Coco Eau de Parfum Amouage Amouage Epic Woman Amouage Amouage Lyric Woman Lorenzo Villoresi Teint de Neige Boadicea the Victorious Torc Oud Stéphane Humbert Lucas 777 Khôl de Bahreïn Sospiro Perfumes Laylati Guerlain Encens Mythique D'Orient Sospiro Perfumes Accento