Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Shams Al Doha Amouage unisex

Shams Al Doha Amouage unisex

oud

Shams Al Doha de Amouage este un parfum Oriental Floral unisex. Notele de varf sunt mosc, iasomie si trandafir Taif; notele de mijloc sunt pelin, ambra, sofran si trandafir; Notele de baza sunt lemn de santal si Lemn de Agar(Oud).

mosc iasomie trandafir Taif

pelin ambra sofran trandafir

lemn de santal Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Shams Al Doha by Amouage.

Shams Al Doha Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Amouage Shams Al Doha fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Amouage Shams Al Doha, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Shams Al Doha dupa Amouage. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Shams Al Doha de Amouage reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Elizabeth Arden Provocative woman Christian Dior Poison Roberto Cavalli Serpentine NafNaf NafNaf Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Mila Schön `00 Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Avon Rare Diamonds Amanda Lepore Amanda Mary Kay Thinking of You Ulric de Varens Indra Swiss Arabian Nawaal