Designeri » A » Aromatic Condimentat « Grupuri

Ancestry Amway de barbati

Ancestry Amway de barbati

ierbos

Ancestry de Amway este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. Notele de varf sunt lavanda, coriandru si cimbru; notele de mijloc sunt iasomie si floare de portocal african; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si ambra.

lavanda coriandru cimbru

iasomie floare de portocal african

mosc cedru de Virginia ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ancestry by Amway.

Ancestry Recenziile parfumurilor

Ancestry by Amway 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Amway Ancestry fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Amway Ancestry, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ancestry dupa Amway. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ancestry de Amway reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Etro Anice Liz Claiborne Curve Chill for Men L`Artisan Parfumeur Tea for Two Jardin de France Eau epicee The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes O Boticario Styletto Rasasi Blue For Men Oriflame Solliden for Him NANADEBARY Green Ana Salazar Silencio Nejma Puro Intense