Designeri » A » Lemnos Condimentat « Grupuri

Animale Black Animale de barbati

Animale Black Animale de barbati

Animale Black de Animale este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Parfumul prezinta ghimbir, lavanda, iasomie, scortisoara, lemn de mahon, paciuli si mosc.

ghimbir lavanda iasomie scortisoara lemn de mahon paciuli mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Animale Black by Animale.

Animale Black Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Animale Animale Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Animale Animale Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Animale Black dupa Animale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Animale Black de Animale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Givenchy Givenchy pour Homme Laura Biagiotti Tempore Uomo Kenzo Tokyo by Kenzo Nicolai Parfumeur Createur New York Bois 1920 Come la Luna Bijan Bijan VIP O Boticario Quasar Fire Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Caswell Massey Aura of Patchouli Cuba Paris Cuba Orange Montale Amber & Spices Galimard Galimar