Designeri » A » Floral « Grupuri

Ce Soir Ou Jamais Annick Goutal de dama

Ce Soir Ou Jamais Annick Goutal de dama

Avut: 1 Vreau: 1

Ce Soir Ou Jamais Annick Goutal de dama Imagini Ce Soir Ou Jamais Annick Goutal de dama Imagini

Ce Soir Ou Jamais de Annick Goutal este un parfum Floral de dama. Ce Soir Ou Jamais a fost lansat in 1999. Creatorul acestui parfum este Annick Goutal. Parfumul prezinta trandafir japonez, trandafir turcesc, ambra si ambretta (nalba de mosc).

trandafir japonez trandafir turcesc ambra ambretta (nalba de mosc)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ce Soir Ou Jamais by Annick Goutal.

Ce Soir Ou Jamais Recenziile parfumurilor

lilidana
lilidana

Un parfum cu miros intens de trandafiri rosii puternic infloriti. Un miros extrem de apropiat de mirosul natural al acestor flori. Mirosul evolueaza si se indulceste cu rapiditate iar in urmatoarea faza se simte un miros ca de dulceata zaharisita de trandafiri. In punctul asta as spune ca parfumul seamana usor cu Aramis Calligraphy rose..din pacate aceasta faza nu tine nici ea prea mult si dispare usor, lasand in urma doar o aroma dulce ambrata. Persistenta si siajul acestui parfum pe pielea mea sint extrem de reduse -de maxim o ora...

Nu imi place... este un trandafir cu iz acru, urat, parca citrat, parca fermentat, intr-un cuvant nereusit, din punctul meu de vedere. Ambra ce il insoteste este una de proasta calitate, nu rotunjeste parfumul, ci ii da un iz artificial, plasticat cumva! Parfumul imi pare liniar, nu ma surprinde cu nimic, aceeasi acreala dizgratioasa de la inceput pana la sfarsit... Cu scuzele de rigoare pentru cei ce agreeaza acest parfum, nota mea este 2/10.

Dana Posirca
Dana Posirca

Nu,nu,nu.Sorry.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ce Soir Ou Jamais dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ce Soir Ou Jamais de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Alfred Sung Sung Day Mist Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Esteban Angelic Flower Sweet Years Sweet Years Women Coty Ex`cla-ma`tion Nautica My Voyage Clinique Clinique Happy Summer Spray Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Demeter Fragrance Heather Sanctuary Wild Rose & Violet Versace Vanitas Lush Orange Blossom