Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Musc Nomade Annick Goutal unisex

Musc Nomade Annick Goutal unisex

Musc Nomade Annick Goutal unisex Imagini Musc Nomade Annick Goutal unisex Imagini Musc Nomade Annick Goutal unisex Imagini Musc Nomade Annick Goutal unisex Imagini Musc Nomade Annick Goutal unisex Imagini Musc Nomade Annick Goutal unisex Imagini

Musc Nomade de Annick Goutal este un parfum Oriental Lemnos unisex. Musc Nomade a fost lansat in 2008. Musc Nomade a fost creat de Camille Goutal si Isabelle Doyen. Parfumul prezinta mosc alb, aglica, ambra, boabe de tonka, migdale, labdanum, lemn de palisandru, ambretta (nalba de mosc) si papirus.

mosc alb aglica ambra boabe de tonka migdale labdanum lemn de palisandru ambretta (nalba de mosc) papirus

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Musc Nomade by Annick Goutal.

Clair de Musc
Musc 25 Los Angeles

Musc Nomade Recenziile parfumurilor

Ar fi un parfum dragut, daca n-ar straluci prin absenta mirosului... :))))) Poate oi fi eu anosmica la mosc, dar... nu cred... Un miiiic miros simt, e mosc si aglica, dar atat de suave, ca si cand parfumul ar fi fost pus pe mana ieri... Efectiv ma chinui sa-l simt! De siaj si persistenta nici nu poate fi vorba... Evaluare: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Musc Nomade fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Musc Nomade, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Musc Nomade dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Musc Nomade de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Serge Lutens Borneo 1834 Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Annick Goutal Ambre Fétiche Annick Goutal Mandragore Annick Goutal Ninfeo Mio Amouage Honour Woman Guerlain Shalimar Parfum Initial Annick Goutal Myrrhe Ardente Kenzo Kenzo pour Homme Juliette Has A Gun Romantina Annick Goutal Mon Parfum Cheri, par Camille Bvlgari Omnia Crystalline Thierry Mugler Alien Christian Dior Hypnotic Poison Amouage Amouage Lyric Woman Miller Harris La Pluie Serge Lutens Cuir Mauresque L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Annick Goutal Eau d'Hadrien