Designeri » A » Oriental « Grupuri

Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex

Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex

ceara de albine
Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex Imagini Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex Imagini Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex Imagini Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex Imagini Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex Imagini Myrrhe Ardente Annick Goutal unisex Imagini

Myrrhe Ardente de Annick Goutal este un parfum Oriental unisex. Myrrhe Ardente a fost lansat in 2007. Myrrhe Ardente a fost creat de Isabelle Doyen si Camille Goutal. Notele de varf sunt smirna, boabe de tonka si rasina benzoica; notele de mijloc sunt lemn de guaiac, smirna si vetiver; Nota de baza este ceara de albine.

smirna boabe de tonka rasina benzoica

lemn de guaiac smirna vetiver

ceara de albine

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Myrrhe Ardente by Annick Goutal.

Myrrhe Ardente Recenziile parfumurilor

Un parfum urat, unsuros, amar, (ori poate mostra mea este alterata, desi nu cred...), ce miroase cumva ca uleiul ranced! Are si cumva un miros sarat, de parca nu ar fi parfum... Mirosul smirnei este fantastic mie-mi place foarte mult, dar aici nu simt nici urma de smirna, ci doar o unsoare amara, foarte gretoasa. De-a dreptul mi se intoarce stomacul pe dos... Asa ceva rar patesc cand testez... Siaj foarte redus, persistenta moderata. Evaluare: 1/10

Myrrhe Ardente by Annick Goutal 3.22 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Myrrhe Ardente fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Myrrhe Ardente, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Myrrhe Ardente dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Myrrhe Ardente de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Annick Goutal Ambre Fétiche Giorgio Armani Onde Extase Tom Ford White Patchouli Serge Lutens Borneo 1834 Annick Goutal Musc Nomade Montale White Aoud L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Annick Goutal Eau De Charlotte Serge Lutens Bas de Soie Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Annick Goutal Songes Annick Goutal Passion Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Serge Lutens Bois et Musc Serge Lutens Sarrasins Hermes Hermessence Vetiver Tonka By Kilian A Taste of Heaven Guerlain Eau de Cologne du 68