Designeri » A » Floral « Grupuri

Neroli Annick Goutal unisex

Neroli Annick Goutal unisex

Neroli de Annick Goutal este un parfum Floral unisex. Neroli a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Camille Goutal. Parfumul prezinta floare de portocal, neroli, petit grain, chiparos si cedru.

floare de portocal neroli petit grain chiparos cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Neroli by Annick Goutal.

Neroli Recenziile parfumurilor

Sory
Sory

Un parfum dedicat doamnelor si domnilor. Cu note de citrice si acorduri lemnoase delicate, acest parfum este perfect pentru tinute de primavara-vara, pentru zile energice si vesele. IMi place mult acest parfum!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Neroli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Neroli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Neroli dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Neroli de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Marc Jacobs I Love Marc L`Occitane en Provence Cherry Blossom Luciano Soprani Miss Soprani Nanette Lepore Love Bird Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Biotherm Eau Vitaminee Donna Karan Essence Jasmine Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia