Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

Nuit Etoilee Eau de Parfum Annick Goutal unisex

Nuit Etoilee Eau de Parfum Annick Goutal unisex

Nuit Etoilee Eau de Parfum Annick Goutal unisex Imagini

Nuit Etoilee Eau de Parfum de Annick Goutal este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Nuit Etoilee Eau de Parfum a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Isabelle Doyen. Notele de varf sunt lamaie, portocala si menta; notele de mijloc sunt stanjenel, pin si rasina de brad; Notele de baza sunt ambra, aglica, boabe de tonka si imortela.

lamaie portocala menta

stanjenel pin rasina de brad

ambra aglica boabe de tonka imortela

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nuit Etoilee Eau de Parfum by Annick Goutal.

Nuit Etoilee Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

Este un parfum frumos, foarte "fresh", potrivit pentru verile caniculare. Miroase mentolat, usor amarui si usor citric, dar nota de mentol domina. Desi eu am apa de parfum, siajul si persistenta sunt moderat-reduse. Evlauare: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Nuit Etoilee Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Nuit Etoilee Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nuit Etoilee Eau de Parfum dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nuit Etoilee Eau de Parfum de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Diptyque Philosykos The Different Company Sublime Balkiss Hermes L’Ambre des Merveilles Cartier Must de Cartier Etat Libre d`Orange Bijou Romantique Caron Aimez - Moi Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Frederic Malle Portrait of a Lady Serge Lutens Bas de Soie Amouage Honour Woman By Kilian Back to Black L`Artisan Parfumeur Rappelle-Toi Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Prada Infusion d'Iris Cartier Must de Cartier Gold Bois 1920 Relativamente Rosso Montale Blue Amber Serge Lutens Ambre Sultan